04 Лютого, 2020 р., 09:33
Творче об`єднання «Соняшник» за підтримки Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти провели обласний семінар «Новий стандарт природничої освіти: від знань до компетентностей». Учасниками семінару стали методисти предметів природничого циклу районних (міських) відділів (управлінь) освіти та секторів освіти об’єднаних територіальних громад, керівники методичних об`єднань та вчителі біології.
29 Січня, 2020 р., 17:08
В українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць. Так, саме 22 січня 1918 року Універсалом Центральної Ради було проголошено незалежність Української Народної Республіки. Роком пізніше, 22 січня 1919 року, у Києві на Софійській площі проголошено Акт Злуки (об’єднання) українських земель в єдину Україну, об’єднання двох тодішніх держав - УНР та ЗУНР, що постали на уламках Російської і Австро-Угорської імперій, - в єдину соборну УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ.
29 Січня, 2020 р., 16:43
Сьогодні, 29 січня, виповнюється 102 роки, як українські студенти-вояки у бою під Крутами ціною власного життя зупинили переважаючого за чисельністю та озброєнням ворога – більшовицьку армію, яка фактично наступала на українську державність.
29 Січня, 2020 р., 16:37
Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту - пам'ятна дата запроваджена рішенням Генеральної асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року. Відзначається щорічно - 27 січня.
27 Січня, 2020 р., 10:36
27 Січня, 2020 р., 10:23
Якщо до вогника натхнення вчителя додати іскорку бажання дитини, то отримаємо багаття успіху. Щороку освітній проєкт « На урок» проводить Всеукраїнський конкурс «Зимові свята в традиціях нашого народу».   Це конкурс для тих, хто з нетерпінням чекає зимової казки, яку приносять традиційні свята.  Щоб отримати нагороди, учасникам потрібно знати, хто такий Святий Миколай, як українці відзначають Новий рік, Різдво та Водохрещу, якими обрядами супроводжуються ці святкування, які ще торжества припадають на зимовий період.
27 Січня, 2020 р., 10:18
     22 січня цього року у Щирецькій ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів  відбулося урочисте вшанування Дня соборності України. Саме в день проголошення Акту Злуки Української Народної республіки і Західноукраїнської Народної Республіки учителі й діти поезією та прозою тогочасних та сьогоденних рядків вшанували таку величну подію в житті України.
26 Січня, 2020 р., 10:34
Понад 2000 років усе людство відзначає день народження Ісуса Христа - нашого Спасителя. Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ступенів теж долучилася до святкування цієї знаменної дати. Вчитель зарубіжної літератури Васільєва Л. С. підготувала виховний захід «З Різдвом Христовим!» за участю учнів 5-9 класів. Ведучі заходу Бартошевська М. і Мандзій О. розповіли про історію свята. За участю школярів 7-9 класів прозвучали колядки «Хай Ісус мале дитя…», «Нова радість стала».
26 Грудня, 2019 р., 09:14
24 грудня 2019 року в Щирецькій ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів класним керівником 11-А класу Войцеховською-Штаблавою А.М., згідно рекомендацій Центру “Розвиток КСВ” спільно з Міністерством освіти і науки України та Першим Українським Міжнародним Банком, проведено Всеукраїнський урок "Моє майбутнє в Україні". Метою уроку було допомогти учням зрозуміти причини, що впливають на виникнення та зникнення професій, усвідомити власні інтереси до професій, навчитися прогнозувати актуальність обраної професії в майбутньому.