07 Червня, 2019 р., 10:41
Шкільні екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про  країну, в якій ви живете та про навколишній світ з його мешканцями. Це — спілкування з однокласниками і друзями в невимушеній обстановці, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому, батьків. Шкільні екскурсії — це ті події, які пізніше згадуються все життя.
27 Травня, 2019 р., 12:26
22 травня 2019 року у м. Львові  відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Природоохоронна територія як базова навчальна платформа Нової української школи».
23 Травня, 2019 р., 09:45
ЗАБЕЗПЕЧЕНІСТЬ КОШТАМИ НА ОПЛАТУ
20 Травня, 2019 р., 11:44
Cьогодні учні та вчителі Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення і носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців. Це свято відзначають кожен третій четвер травня і в цьому році – це 16 число.
20 Травня, 2019 р., 11:16
Дуже цікавим був день 15 травня для восьмикласників Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ст. Нас запросили в гості у Львівське вище художнє професійне училище (вул. Широка 79).
20 Травня, 2019 р., 11:12
15 травня учні Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ст. взяли участь у Всеукраїнському відкритому уроці «Європа починається з тебе», присвяченому святкуванню  Дня Європи в Україні.
17 Травня, 2019 р., 11:05
12 травня у Народному домі с. Дмитре було проведено  виховний захід до Дня матері «Ти у світі у мене єдина».
14 Травня, 2019 р., 09:01
О,  матінко!