13 Травня, 2019 р., 12:44
Україна разом із багатьма країнами Європи відзначає 8 травня День пам’яті та примирення. Данину пам'яті всіх жертв Другої світової війни віддають у всьому світі. У нашій школі   під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті  та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі.
13 Травня, 2019 р., 12:41
Майже непомітно та обережно до нас завітала довгоочікувана весна… Разом з цією чудовою порою року ми завжди з нетерпінням чекаємо весняних свят, а особливо свята Пасхи. Саме це свято дає нам нові сили, віру та надію на краще. Це відчуває і природа навколо нас: співають пташки, яскраво світить сонечко та розпускаються перші бруньки. У переддень Великодня особливий настрій панує у приміщенні нашої школи. Учні 1-11 класів разом із вчителями та батьками традиційно виготовляють власними руками неповторні тематичні вироби, демонструючи свої вміння, традиції, таланти та майстерність.
13 Травня, 2019 р., 12:37
Чорнобиль – одна із  трагічних сторінок, не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля  сповнює наші серця тривогою та неспокоєм. Тільки через багато років приходить до нас розуміння масштабів цієї трагедії і подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Ми маємо зробити все, щоб у майбутньому подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам’ять про цих людей жила у наших серцях.
06 Травня, 2019 р., 09:01
У Дмитрівській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено виховний захід  “Чорнобиль… Весни обірване суцвіття”.
25 Квітня, 2019 р., 10:59
Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників ЗНО за пунктами проведення у Волинській, Львівській та Рівненській областях.
25 Квітня, 2019 р., 10:56
19 квітня 2019 року учні Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів приєдналися до Пустомитівського районного учнівського парламенту і відвідали діток у дитячому будинку, що знаходиться у місті Львові. Школярі зібрали кошти, на які купили дітлахам море солодощів, іграшки, надувні кульки і т.д., познайомилися з малечою, пограли з ними ігри, побігали та, навіть, поспівали. Учні 10-А класу, які взяли активну участь у поїздці, отримали море позитивних вражень від спілкування з дітлахами, віддали їм трішечки своєї любові і турботи, і зробили їхнє життя хоч трішечки щасливішими.
25 Квітня, 2019 р., 10:46
Багатим на події у Щирецькій ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів був минулий тиждень.
25 Квітня, 2019 р., 10:45
Відповідно до наказу департаменту освіти і науки ЛОДА від 18.03.2019 р.   № 07-01/85 «Про проведення обласного конкурсу-захисту екологічних проектів «Дотик природи-2019»  КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» 18 квітня 2019 року провів  очний тур обласного конкурсу-захисту екологічних проектів «Дотик природи-2019». Учасниками   заходу стали учні закладів загальної та позашкільної  освіти із усієї Львівської області. Ми щиро вітаємо з перемогою (ІІ місце) ученицю 10–А класу Щирецької ЗОШ №2 І–ІІІ ступенів Вітер Вікторію та наукового керівника вчителя біології   Даць О.С.  у номінації «Лісництво».
22 Квітня, 2019 р., 10:52
У четвер, 18 квітня 2019 року учні 8-А та 8-Б класів Щирецької ЗОШ І-ІІІ ступенів з метою профорієнтації побували на ІІ-ому форумі професійної освіти для учнів 8-11-х класів та батьків.
16 Квітня, 2019 р., 10:29
Наближається головне християнське свято – Воскресіння Ісуса Христа, Великдень.