15 Березня, 2023 р., 10:44
14 березня 2023 року Щирецька територіальна громада отримала новий шкільний автобус. Школярик придбаний на умовах співфінансування державного, обласного та місцевого бюджетів. З бюджету Щирецької селищної ради виділено 1200 тис.грн, що становить 50% загальної вартості автобуса.
09 Березня, 2023 р., 18:36
07 березня  2023 року в Щирецькому ліцеї імені Героя України Богдана Ільківа відбулася зустріч освітян Щирецької громади з Сергієм Пазюком, заступником директора  з науково-педагогічної роботи КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти». Сергій Зіновійович ознайомив педагогів з цифровими інструментами, необхідними для ведення електронних журналів, особливостями оцінювання в 5 класі НУШ, проаналізував формулу розрахунку освітньої субвенції.
03 Березня, 2023 р., 21:21
У четвер, 02.03.2023 року, на базі Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа відбулися змагання з шашок та шахів серед учнів закладів загальної середньої освіти Щирецької селищної ради. У змаганнях взяли участь 5 команд ЗЗСО (Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа, Щирецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Горбачівської гімназії, Соколівської  та Дмитрівської філій Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа).
05 Січня, 2022 р., 16:28
Уже з 5 січня 2022 року на сайті ЛРЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua