09 Листопада, 2018 р., 10:57
У неділю, 11 листопада 2018 року, о 14:00 в приміщенні старостинського округу в с. Піски (сільська рада) відбудеться звіт голови Щирецької селищної ради об’єднаної територіальної громади Олега Василишина про підсумки проведеної роботи за рік та перспективи розвитку, та звіт в.о. старости Пісківського старостинського округу Ігоря Бея.
23 Жовтня, 2018 р., 10:32
У неділю, 28 жовтня 2018 року, о 14:00 у приміщенні Народного дому смт Щирець відбудеться звіт голови Щирецької селищної ради об’єднаної територіальної громади Олега Василишина про підсумки проведеної роботи за рік та перспективи розвитку.
22 Жовтня, 2018 р., 12:49
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.04.2018 №240-р «Про затвердження складу госпітального округу Львівської області», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20.02.2017 №165 «Про затвердження примірного положення про госпітальний округ» Щирецька селищна рада пропонує кандидатури делегатів до складу Госпітальної ради Львівського госпітального округу:
16 Жовтня, 2018 р., 21:12
28 жовтня о 16 годині в Щирецькому НД відбудеться презентація книжки «Княже місто Щирець». В праці відображена тисячолітня історія славного древнього міста Щирець. Всі бажаючі, які прийдуть в НД зможуть придбати цю книжку, вартість якої 120 грн. Книжка в твердій обкладинці, 190 сторінок. Запрошуємо прийти і придбати книжку, бо історію рідного міста необхідно знати всім щирчанам, а таку книжку мати в кожній сім’ї, щоб історію знали ми, наші внуки і правнуки.
11 Жовтня, 2018 р., 21:04
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня  2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу  на зайняття посади керівника державного, комунального  закладу  охорони здоров’я», на підставі  рішення Щирецької селищної ради від 4 вересня 2018 року №615 «Про затвердження передавального акта  Комунальної установи «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини» Щирецької селищної ради та Статуту Комунального некомерційного  підприємства «Амбулаторія загальної практики -сімейної медицини» Щирецької селищної ради  Пустомитівського району Львівської області», оголошуємо про початок формування конкурсної комісії з  проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства  «Амбулаторія  загальної практики - сімейної медицини » Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області.
10 Жовтня, 2018 р., 09:10
На 55 році пішов із життя, мешканець  смт Щирець,  Ладус Богдан  Іванович -  учасник бойових дій.
18 Вересня, 2018 р., 15:23
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ НАКАЗ