14 Серпня, 2020 р., 10:39
Представники Німецького Червоного Хреста з партнерського міста Ґуденсберґ на чолі з Дірком Лянґкабелем (1. Vorsitzende DRK Gudensberg Dirk Langkabel) передали захисний одяг для працівників Щирецького некомерційного підприємства (НКП) «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини». Цей факт надзвичайно важливий для нас, адже епідемія корони в Україні не вщухає. А медики насамперед потребують захисту.
12 Серпня, 2020 р., 10:01
29 липня 2020 року відбувся вебінар в рамках проекту «Муніципальні партнерства з Україною» та пропозицій Сервісної служби «Міста в Єдиному Світі», Engagement Global.
10 Серпня, 2020 р., 08:23
Співпраця Щирець – Ґуденсберґ  триває. В рамках проекту «Муніципальні партнерства з Україною» та пропозицій Сервісної служби «Міста в Єдиному Світі» ТОВ Engagement Global та за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку наша громада здійснює спільний проект "Стале управління стічними водами в Щирці" (Nakopa-E-UKR.5-18) протягом 2018-2021 рр. Цей проект фінансує німецьке міністерство, маґістрат нашого партнерського міста Ґуденсберґа та Щирецька селищна рада.
02 Березня, 2020 р., 16:22
28 лютого 2020 р. на Державному підприємстві «Арена Львів» у м. Львові відбувся навчальний збір керівного складу цивільного захисту області з підведенням підсумків роботи Львівської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту (ЦЗ) населення за минулий 2019 рік. У навчальному зборі взяв участь селищний голова Олег Василишин – керівник Щирецької територіальної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.
12 Грудня, 2019 р., 15:35
Weihnachtsmarkt in Stadt Gudensberg
12 Листопада, 2019 р., 13:22
06 - 07 листопада 2019 року в в актовій залі нової мерії Одеси (вул. Косовська, 2д) відбулася Четверта німецько-українська конференція муніципальних партнерств. Цей важливий для громад України і Німеччини захід організовано Сервісною службою «Міста в Єдиному Світі» товариства Engagement Global у співпраці з Одеською міською радою і за дорученням Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини.
10 Вересня, 2019 р., 11:01
Пам’ятаємо минуле,
10 Вересня, 2019 р., 09:09
Щороку наші польські партнери з Міста і Ґміни Єльч-Лясковіце запрошують щирчан на Дожинки. Біскупіце-Олавські, Мілошіце, Денбина, Пекари… Тепер Копаліна.
09 Серпня, 2019 р., 09:58
З 19 до 26 липня 2019 р. у Щирці відбулася польсько-українсько-німецька зустріч молоді. Вперше зустріч юних партнерів з Єльч-Лясковіце, Щирця та Ґуденсберґа носила тристоронній характер. Усіх об’єднала тема мирного співіснування, а також спільне минуле. Так історично склалося, що містечко Щирець було багатонаціональним. На території Щирця проживали і мали добросусідські відносини українці, поляки, німці, євреї та представники інших національностей. Про це свідчать місця їхніх поховань. У Щирці є українські, польське, єврейське, німецьке кладовища.
03 Липня, 2019 р., 19:05
З 28 червня до 01 липня 2019 року з черговим візитом в Україні побувала делегація з нашого партнерського міста Ґуденсберґа.