21 Листопада, 2018 р., 21:03
Згідно з угодою про партнерство між Щирцем і містом Гуденсберґ та в рамках 6-ї зустрічі проекту «Партнерство з містами України» (Engagement Global/SKEW) з 05 до 08 листопада 2018 у нас перебувала німецька ділова делегація.
16 Листопада, 2018 р., 21:32
2-3 листопада 2018 у добровільних пожежників нашого партнерського міста Ґуденсберґ було свято – відкриття пожежного депо. Два роки безперервно велась ця грандіозна будова. Було затрачено 5,5 млн євро. У роботах, окрім будівельників та проектантів, брали участь маґістрат міста та добровільна пожежна дружина Ґуденсберґа. Вінцем спільної праці став цей палац пожежників. Велика двоповерхова споруда розрахована на шість місць для сучасних пожежних автомобілів, місць для переодягання, роботи, навчання, відпочинку персоналу. Тут передбачені пости для мийки автомобілів, пожежного обладнання та прання одягу рятувальників, а також спеціальні місця для перевірки, випробувань та ремонту пожежних пристроїв. Територія спланована так, щоб бригади рятувальників виїхали на місце події якнайшвидше. Маршрути прибуваючих до станції пожежників та виїжджаючих на завдання команд не пересікаються.