02 Липня, 2021 р., 20:26
Фотозвіт заходів, приурочених до Дня Конституції України, проведених в закладах культури Щирецької громади.
18 Червня, 2021 р., 20:55
Фотозвіт заходів, приурочених 130-річчю від Дня народження Євгена Коновальця, проведених в закладах культури Щирецької громади
18 Червня, 2021 р., 09:56
Щирець 1937. Найбільше знахідок чомусь стосується саме цього року. Середмістя ще єврейське. Єврейські аптеки, магазини, ніщо наразі не віщувало біди. Грали в лотерею на мільйон, займалися гешефтом, ходили до божниці, до школи, своєї, жидівської,виробляли добре морозиво з русинського молока, народжувалися і помирали, хоронилися на жидівському цвинтарі...
18 Червня, 2021 р., 09:53
Тривають Спортивні ігри Львівщини - наймасштабніший фізкультурно-оздоровчий проєкт серед збірних команд громад області. У боротьбі за титул найспортивнішої територіальної громади команди змагаються у 16 видах програми.
18 Червня, 2021 р., 09:47
На передодні Дня батька, у неділю 13 червня, в Народному домі відбувся захід "Мій тато- найкращий"
31 Травня, 2021 р., 10:13
18 – 21 травня відбулися навчальні тренінги під назвою  «Студії для працівників культури» Давидівської, Мурованської та Щирецької територіальних громад. Це чотириденний інтенсив, котрий включає практичні кейси на актуальні теми у галузі креативних індустрій, новаторських та традиційних підходів у роботі закладів культури, а також різноманітні  майстер-класи.  Пропонуємо переглянути короткий відеозвіт даних навчань.
31 Травня, 2021 р., 10:08
Завершився конкурс «ТОП-10 Народних домів та бібліотек Львівщини», які проводив Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.
23 Травня, 2021 р., 19:46
Вітаємо Народний ансамбль танцю "Щирчанка", керівник Світлана Дякун,  з 1 місцем у дитячому фестивалі конкурсі "ЗЕРНЯТКО".  Молодці! Пишаємося вами! Бажаємо нових перемог!