03 Червня, 2020 р., 09:25
Для кожного музиканта вкрай важливо мати оцінку, мати слухача та вірити у свої сили. Саме конкурси дають потужний поштовх у кар’єрі, а інколи, і в долі виконавця.
03 Червня, 2020 р., 09:19
Підніміть руки не для покарання, а для захисту дитини…
25 Травня, 2020 р., 10:57
В Україні 23 травня відзначають День Героїв. Це день  встановлено на честь українських вояків — борців за волю України, козаків, повстанців, українських січових стрільців, вояків армії УНР, УГА, УПА, діячів ОУН. Починаючи з 2014 року, до списку Героїв внесли імена учасників Революції Гідності, захисників України, які ось вже шостий рік поспіль захищають Україну від російського агресора. Українські герої сучасності різні за віком, політичними й релігійними переконаннями, світоглядом, соціальним статусом і навіть за національностями. Але їх об’єднує одне – любов до рідної землі, прагнення почуватися на ній господарями й ненависть до тих, хто прийшов їх убивати.
21 Травня, 2020 р., 09:41
Цього року в рамках карантинних заходів, з метою безпеки, було проведено міжнародні онлайн-конкурси юних виконавців серед учнів початкових мистецьких шкіл:
21 Травня, 2020 р., 09:40
Неділя, 17 травня 2020 року, є Днем пам'яті жертв політичних репресій - це щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента України від 21 травня 2007 року з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.
15 Травня, 2020 р., 20:28
День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами.
14 Березня, 2020 р., 15:47
10 березня 2020 р. в народному домі смт Щирець відбувся літературно-тематичний  захід «Світова велич Кобзаря», присвячений 206-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. Слово і дух Тараса Шевченка стали будителями державного відродження України на різних етапах її історії.
04 Березня, 2020 р., 09:43
18-20 лютого 2019 року минула  6-а річниця з дня трагічних подій на Майдані. Україна  вшановувала героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. У ці дні згадували тих, хто загинув у боротьбі за кращу Україну – Героїв Небесної Сотні та Героїв, які полягли на Сході нашої країни. Тому у народних домах та бібліотеках нашої громади  проведено ряд заходів, присвячених вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні та трагічним подіям на Майдані Незалежності. В НД проведено вечори пам’яті, у бібліотеках оформлено інфомаційно-тематичні виставки, фотовиставки, книжкові викладки на  теми: «Пам’ять! Гірка пам’ять війни!», «Герої нашої доби», «Тим історія належить, хто за неї бореться, живе».
02 Березня, 2020 р., 15:31
В неділю, 23 лютого 2020 року, молодь Щиреччини організувала та провела гру «Мафія».