18 Квітня, 2019 р., 09:03
Сьогодні, 16 квітня 2019 року, до нас завітала провідний методист з питань національно-патріотичного виховання КЗЛОР " Львівського обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи" Люмила Максимівна Антончик.
08 Квітня, 2019 р., 11:06
1 квітня 2019 рокук  хор учнів старших класів Щирецької дитячої музичної школи, керівник Іван Рибак, прийняв участь у фестивалі - конкурсі хорових колективів "Творимо, співаємо, радіємо..." Фестиваль відбувся у м. Городку
02 Квітня, 2019 р., 20:25
30 березня 2019 року в м. Дрогобич пройшли змагання з плавання за програмою ХХVІІІ спортивних ігор Львівщини, у яких взяла участь команда  Щирецької  ОТГ. Щирецька «дружина» представляла своїх учасників в категоріях: серед дорослих спортсменів, ветеранів спорту та людей з інвалідністю. Хоча в нашій команді відсутні «професійні» плавці, все ж, серед учасників з вадами зору наш земляк, щирчанин Юрій Вовк, виборов ІІ місце і був нагороджений срібною медаллю та дипломом.
02 Квітня, 2019 р., 13:00
У Щирецьку дитячу музичну школу завітали гості з Львівського музичного коледжу ім. С.Людкевича. Студенти народного відділу, викладачі Лариса Дачина та Володимир Іванець, подарували чудовий та емоційний виступ усім присутнім. Дякуємо, та до нових зусртічей.
27 Березня, 2019 р., 10:18
20 березня 2019 року відбувся відкритий академконцерт учнів Щирецької дитячої музичної школи. Оркестровий відділ по класу скрипки - викладач Лариса Михалик.
27 Березня, 2019 р., 10:15
18 березня 2019 року відбувся відкритий академконцерт учнів Щирецької дитячої музичної школи (клас саксофон) Викладачі Василь Пташник  та  Аліна Данилюк.
27 Березня, 2019 р., 10:10
21 березня 2019 року відбувся відкритий академконцерт учнів Щирецької дитячої музичної школи відділу народних інструментів по класу бандури, викладач Руслана Ляхович.
26 Березня, 2019 р., 12:27
В неділю, 24 березня 2019 року, відбулося відкриття народного дому в с. Дмитре після капітального ремонту. Не лише жителі села, а й цілої громади дуже раділи радісній події, на яку так довго чекали. Цей народний дім мусить мати життя, щоб ми своїми піснями, віршами славили нашу Україну. Тепер в цьому народному домі лунатиме українська пісня, звучатиме рідне слово. Це буде місце зустрічей дітей, молоді та людей літнього віку дмитрівчан та гостей села.
25 Березня, 2019 р., 10:48
Сьогодні, 23 березня, в Щирці відбувся концерт вокального інструментального ансамблю "ВАТРА".
19 Березня, 2019 р., 11:57
14 березня 2019 року відбувся відкритий академконцерт учнів Щирецької дитячої музичної школи відділу народних інструментів (гітара, домра), викладач Наталія Мікуліч.