09 Жовтня, 2019 р., 10:47
06 жовтня 2019 р. в народних домах с. Соколівка та с. Горбачі Щирецької громади за сприяння Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації виступив з концертом  Галицький академічний камерний хор під керівництвом В. Яциняка.
09 Жовтня, 2019 р., 10:42
В середині вересня в столиці Словаччини м. Братіславі відбулись міжнародні змагання з веслування «Олімпійські надії», які зібрали більше 800 учасників віком 15-17 років з 36 країн світу. У цих змагання взяли участь двоє юнаків з нашої громади. Юрій Шутяк зі Щирця, учень Львівського училища фізичної культури, став переможцем у двох видах: у каное-двійці на дистанції 1000 метрів та у каное-четвірці на 200 метрів. Також у каное-двійці на 200 метрів виборов ІІІ місце.
09 Жовтня, 2019 р., 10:38
Наталя Фаліон та "Лісапетний батальйон" запалювали зал Щирецького народного дому емоційними піснями та дотепними жартами.
30 Вересня, 2019 р., 13:04
В рамках святкування Дня міста, 29 вересня 2019 року в народному домі смт Щирець відбулись змагання з шахів. Змагались дорослі та діти. Серед школярів перемогу отримав Ігор Демій, друге місце у Назара Кишка, третє у Остапа Ваньковича. Серед дорослих перше місце виборов Михайло Шаравара, друге місце в  Руслана Демія, третім був Ігор Сиротяк.
30 Вересня, 2019 р., 12:54
У Народному домі смт Щирець відбулася зустріч із сучасною українською письменницею, чудовою жінкою, цікавою людиною Людмилою Когут.
18 Вересня, 2019 р., 12:58
В с. Піски в неділю, 8 вересня 2019 р.,  були проведені командні змагання з спортивного рибальства, в яких прийняли участь члени місцевої громадської організації  «Калабаня». Всього було 17 команд, по два учасники в кожній, тобто участь взяли 34 рибалки.
13 Вересня, 2019 р., 12:51
В суботу, 7 вересня 2019 року, команда Щирецької селищної ради взяла участь в Перших обласних змаганнях серед ОТГ Львівщини, які відбувались в смтт Великий Любінь.
05 Вересня, 2019 р., 20:12
31 серпня цього року в народному домі смт Щирець відбувся перший чемпіонат нашої громади з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». В заході взяла участь молодь від 13 до 24 років. Було сформовано 6 команд, загальна кількість учасників становила 34 чоловіка. Чудово справилися зі своїми обов’язками ведучі заходу: Віблий Олег, Святослав Ільків, Андрій Адермах та Назар Билень.
04 Вересня, 2019 р., 20:16
    31.08 -01.09. 2019 р. у с. Зимна Вода відбувся V Львівський обласний фестиваль «Гомін Лемківщини». Фестиваль лемківської культури, який цього року проходив під гаслом «Пам'ятати! Жити! Творити», уже  вкорінився на Львівщині та набирає все більших обертів.
29 Серпня, 2019 р., 21:02
24 серпня 2019 року в м. Пустомити на центральному стадіоні відбулись фінальні змагання на "Кубок Незалежності" серед юнацьких команд. Трофей виборювали команди "Ватра" Пикуловичі, "Наварія" Наварія та "Щирець Юнайтед" Щирецька ОТГ.