27 Січня, 2020 р., 10:36
В українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць. Так, саме 22 січня 1918 року Універсалом Центральної Ради було проголошено незалежність Української Народної Республіки. Роком пізніше, 22 січня 1919 року, у Києві на Софійській площі проголошено Акт Злуки (об’єднання) українських земель в єдину Україну, об’єднання двох тодішніх держав - УНР та ЗУНР, що постали на уламках Російської і Австро-Угорської імперій, - в єдину соборну УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ.
27 Січня, 2020 р., 10:23
Якщо до вогника натхнення вчителя додати іскорку бажання дитини, то отримаємо багаття успіху. Щороку освітній проєкт « На урок» проводить Всеукраїнський конкурс «Зимові свята в традиціях нашого народу».   Це конкурс для тих, хто з нетерпінням чекає зимової казки, яку приносять традиційні свята.  Щоб отримати нагороди, учасникам потрібно знати, хто такий Святий Миколай, як українці відзначають Новий рік, Різдво та Водохрещу, якими обрядами супроводжуються ці святкування, які ще торжества припадають на зимовий період.
27 Січня, 2020 р., 10:18
     22 січня цього року у Щирецькій ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів  відбулося урочисте вшанування Дня соборності України. Саме в день проголошення Акту Злуки Української Народної республіки і Західноукраїнської Народної Республіки учителі й діти поезією та прозою тогочасних та сьогоденних рядків вшанували таку величну подію в житті України.
26 Січня, 2020 р., 10:34
Понад 2000 років усе людство відзначає день народження Ісуса Христа - нашого Спасителя. Дмитрівська ЗОШ І-ІІ ступенів теж долучилася до святкування цієї знаменної дати. Вчитель зарубіжної літератури Васільєва Л. С. підготувала виховний захід «З Різдвом Христовим!» за участю учнів 5-9 класів. Ведучі заходу Бартошевська М. і Мандзій О. розповіли про історію свята. За участю школярів 7-9 класів прозвучали колядки «Хай Ісус мале дитя…», «Нова радість стала».
26 Грудня, 2019 р., 09:14
24 грудня 2019 року в Щирецькій ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів класним керівником 11-А класу Войцеховською-Штаблавою А.М., згідно рекомендацій Центру “Розвиток КСВ” спільно з Міністерством освіти і науки України та Першим Українським Міжнародним Банком, проведено Всеукраїнський урок "Моє майбутнє в Україні". Метою уроку було допомогти учням зрозуміти причини, що впливають на виникнення та зникнення професій, усвідомити власні інтереси до професій, навчитися прогнозувати актуальність обраної професії в майбутньому.
24 Грудня, 2019 р., 09:29
15 грудня 2019 року закінчився Всеукраїнський конкурс «День Гідності та Свободи» (12 листопада – 14 грудня), учасниками якого стали учні 8 - Б класу Щирецької ЗОШ №2 І – ІІІ ст. під керівництвом класного керівника Даць О.С.
19 Грудня, 2019 р., 18:28
Учениці 9-Б класу Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ст Денисенко Софія та Фітьо Василина під керівництвом вчителя правознавства Косилович О.О. взяли участь в обласному конкурсі «Тиждень правової освіти». За що були нагороджені дипломами та отримали відзнаку в номінації «Найкраща акторка». Також Софія та Василина отримали цінні подарунки від обласного департаменту національної поліції.
16 Грудня, 2019 р., 12:32
Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учнів орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в Щирецькій ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів щорічно проводиться Тиждень правознавства, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.
11 Грудня, 2019 р., 15:30
Бібліотекою смт Щирець спільно з Щирецькою ЗОШ № 2  І-ІІІ ступенів у рамках Всеукраїнського тижня права було проведено серед учнів двох щирецьких загальноосвітніх шкіл  диспут на тему: «Права і закони у твоєму житті». З шкільною молоддю спілкувалася офіцер поліції Пустомитівського РВ ГУ МВСУ у Львівській області Христина Жовнір. Обговорювались питання прав та обов`язків дітей в сім`ї, школі, повсякденному житті.