25 Серпня, 2020 р., 10:29
З метою забезпечення належної підготовки до початку нового 2020-2021 навчального року, створення в закладах освіти Щирецької громади відповідних умов навчання та виховання учнів, підвищення відповідальності всіх учасників освітнього процесу за якість підготовки закладів освіти до роботи в умовах адаптивного карантину, проведено комісійний огляд закладів загальної середньої освіти.
29 Липня, 2020 р., 12:26
Не викликає сумніву, що правильно встановленими, цілими, міцними, безпечними сходами можна
29 Травня, 2020 р., 15:45
Дорога Щирецька громадо! Вітаємо усіх Вас із закінченням навчального року! Усім здоров‘я, здоров‘я, здоров‘я! Дуууже хочемо зустрітись 1 - го вересня на подвір‘ї нашої школи! Хай щастить!
21 Травня, 2020 р., 09:37
Безвідповідальне ставлення людини до природи впливає на її екологічний стан. Щодня у новинах з’являються заголовки про руйнівні урагани, землетруси й повені, які нищать на своєму шляху дерева та будинки. Екологи б’ють на сполох й закликають підприємства зменшити викиди небезпечних відходів в атмосферу та сортувати сміття.
14 Травня, 2020 р., 12:43
Сьогодні світ зіштовхнувся із серйозним супротивником – коронавірусом нового типу SARS-CoV-2, який є збудником хвороби COVID-19. Кожен із нас, дотримуючись простих правил, також відіграє значну роль у протидії поширенню цього небезпечного збудника. Важливо, аби школярі також розуміли серйозність захворювання та знали, як діяти під час пандемії.
14 Березня, 2020 р., 15:53
В Горбачівському НВК І-ІІ ступенів відбувся конкурс на краще виконання поезій Кобзаря "До висот Шевченкового слова!"
11 Березня, 2020 р., 12:18
Учні Дмитрівської ЗОШ І-ІІ ступенів із задоволенням взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник". Ця гра викликає зацікавлення до української мови, літератури, українознавства. Діти із захопленням виконують різноманітні завдання, розгадують ребуси та загадки.
04 Березня, 2020 р., 16:57
03 березня 2020 року у Дмитрівській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено показовий день цивільного захисту для керівників ЗЗСО та ЗДО Щирецької громади.
18 Лютого, 2020 р., 20:23
11 лютого 2020 року у світі відзначали День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету» (https://betterinternetcentre.org).