15 Лютого, 2024 р., 11:35
З 1 лютого 2024 року розпочато прийом заявок за одним із напрямів Комплексної програми, зокрема на отримання фінансової підтримки на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів суб’єктам підприємництва засновником (або одним із засновників) яких є учасник/учасники бойових дій  (детальніше за посиланням: https://1ll.ink/7xvV0 ).
07 Грудня, 2023 р., 10:21
Усі діти з особливим нетерпінням чекають приходу зими. Адже знають, що саме у цей час до них завітає Святий Миколай із подарунками. Цього року свято Миколая об’єднане єдиним бажанням – якнайшвидшої Перемоги.
05 Вересня, 2023 р., 11:16
Основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізацію їх негативних наслідків, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, визначає Закон України «Про соціальні послуги» (далі – Закон).
28 Червня, 2023 р., 10:43
Щирецькою селищною радою до Дня Конституції України було організовано екскурсію для дітей учасників бойових дій, дітей з багатодітних сімей та інших соціально-незахищених категорій.  Наша подорож розпочалася із зупинки у с. Зарубинці, де розкинулося неймовірне Лавандове поле. Неповторний аромат, вигадливі фотозони та казкова атмосфера зарядили позитивною енергією, напоїли цілющим спокоєм та додали сил продовжувати мандрівку.
12 Червня, 2023 р., 11:36
Метою експериментального проекту є забезпечення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки послугами з оздоровлення та відпочинку за принципом «гроші ходять за дитиною».
30 Травня, 2023 р., 10:00
Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві з Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України запрошує ветеранів чи ветеранок війни, які мають намір створити фермерське господарство на безкоштовний навчальний курс «Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок».
10 Квітня, 2023 р., 09:39
Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації створено публічний канал «Інформпортал Захисників та Захисниць України» (посилання на канал: https://t.me/ukrainewar2014). Для інформування Захисників і Захисниць України Львівщини та членів їх сімей про новини у ветеранській сфері, актуальні  державні та обласні програми  підтримки, зміни у законодавстві, гранти та анонси заходів в соціальній мережі Telegram.
24 Лютого, 2023 р., 09:30
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2022 №1393 «Про реалізацію спільного з Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариством Червоного Хреста України проекту щодо надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни» реалізується спільний проект Міністерства у справах ветеранів України та Червоного Хреста України з підтримки ветеранів війни, які отримали інвалідність І або II групи внаслідок війни, а саме надання грошової допомоги у розмірі 16 тисяч гривень ветеранам війни, які отримали інвалідність І або II групи внаслідок війни (далі - проект).