10 Липня, 2020 р., 11:22
9 липня 2020 року в приміщенні Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів в рамках  реалізації  проєкту ДІ (деінституалізації) на Львівщині, за сприянням ГО “Львівська освітня фундація” та спільними зусиллями Щирецької селищної ради і ГО “Майдан-Щирець” відбулося відкриття “Кімнати підтримки сім’ї”. Ця кімната призначена для дітей з особливими потребами та дітей зі сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах Щирецької громади.
22 Червня, 2020 р., 09:09
20.06.2020 року представники МБФ «Вектор Надії» п. Євгенія, Діана та п. Олег, разом з головою Щирецької селищної ради Василишином Олегом та начальником відділу соціальної роботи Іриною Панчишин відвідали дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
10 Червня, 2020 р., 09:06
Вітаємо переможців конкурсу на кращий малюнок "Щасливі моменти життя під час карантину".
28 Травня, 2020 р., 16:07
Відділ соціальної роботи спільно з відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики до Дня захисту дітей проводить конкурс дитячого малюнка на тему "Щасливі моменти життя під час карантину".
17 Квітня, 2020 р., 17:58
Під час карантину Щирецькою селищною радою було створено пункт збору продуктів тривалого зберігання, медичних засобів і засобів особистої гігієни для формування пакетів першої необхідності соціально незахищеним мешканцям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Цей пункт  знаходиться у приміщенні  народного дому смт Щирець.
24 Грудня, 2019 р., 09:12
21.12.2019 року  до НД смт Щирець завітав Св. Миколай разом із своїми  помічниками:   Русланом Волошином та Мар’яною Ченькою.   Вони привітали зі святом  дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та проживають на території Щирецької селищної ради.
07 Червня, 2019 р., 09:30
30.05.2019 року стартував новий проект із впровадження реформи ДІ у 5 ОТГ Львівщини, а саме:  Щирецької, Ходорівської, Великомостівської, Кам’янко-Буської та Жовтанецької.
03 Червня, 2019 р., 10:24
В Давидівській ОТГ в с. Пасіки-Зубрицькі 29 травня 2019 року  відбувся  перший обласний форум СТОП_БУЛІНГ. Відкрила форум директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій та староста села Пасіки-Зубрицькі Ігор Бубенчик.
08 Квітня, 2019 р., 10:57
3 - 4 квітня 2019 року  начальник відділу соціальної роботи Ірина Панчишин пройшла навчання, організатором якого була  ГО «Львівська освітня фундація».
04 Березня, 2019 р., 20:41
З червня  2018 року відділом соціальної роботи було здійснено 40 візитів в сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах та учасників бойових дій, де складено 20 актів оцінок потреб дитини та її сім’ї.