16 Жовтня, 2019 р., 19:23
14 жовтня надзвичайно святковий день в Україні. Це День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та Свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка є оберегом захисників та покровителькою козаків. У цей день у смт Щирець відбулися молебні біля могил героїв та святкова хода з метою вшанування мужності та хоробрості наших захисників України. Серед присутніх були воїни УПА, воїни АТО та чисельна щирецька громада, серед яких було багато молоді.
25 Вересня, 2019 р., 19:56
Древній Щирець подорослішав ще на один рік. 21 вересня 2019 року відбулося святкування Дня міста Щирець. Велика кількість глядачів зібралася на подвір`ї  Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів, щоб разом розділити радість свята рідного містечка! Для Щирецької громади і гостей  була підготовлена яскрава і запальна концертна програма. У нашого міста так багато друзів, і всі вони з'їхалися до нас, щоб розділити радість цього свята разом з нами. Гості прибули з Ґуденсберґа (Німеччина), Єльч-Лясковіце (Польща) та Камєнна Ґура (Польща).
04 Вересня, 2019 р., 11:46
Висловлюємо щирі слова співчуття родині загиблого захисника України – учасника російсько-української війни Богдана Ховалка.
20 Серпня, 2019 р., 19:55
02 Серпня, 2019 р., 09:04
28 липня 2019 року в Щирці  відбувся благодійний захід у форматі фестивалю. Збирались кошти на лікування нашої землячки Олі Галабурди, яка бореться з важкою хворобою.
24 Липня, 2019 р., 09:28
19 липня виповнилося 5 років як загинув на сході України наш Герой - Олег Клим. У важкий час для України пішов добровольцем на фронт, був оператором протитанкового взводу 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, солдат.
03 Липня, 2019 р., 11:14
28 червня , в такий важливий для нашої держави день, День Конституції України, Олегу Климу  могло б виповнитись 42 роки. Та ворожа куля обірвала його життя  раптово, далеко від дому, руйнуючи в одну мить усі плани, сподівання, мрії...
24 Січня, 2019 р., 10:53
Наша сила - спільні ідеали, наша міць - у згуртованості людей, наша цінність - соборність українських земель!
23 Січня, 2019 р., 11:45
На Водохреща настоятель церкви Пресвятої Трійці  о. Тарас  та настоятель костелу св.. Станіслава  о. Олександр освятили воду на озері с. Піски.