13 Січня, 2020 р., 09:45
Ось і в наші домівки прийшло свято Різдва Христового! Радісна звістка дзвенить колядою по всій Україні, кожне серце зігріває радість від народження Сина Божого. Різдво Христове – це нове очищення, яке виводить з темряви до світла, зцілює духовно, об’єднуючи людей в єдину могутню християнську родину. У ці дні всі люди переповнені щастям та надією на краще життя. З давніх-давен для українців різдвяні свята були джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в себе та краще майбутнє. Тепло Різдва запалює наші серця полум’ям Віри та Надії. Любов, котру принесло на землю Різдво, зобов’язує до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: людини, сім’ї, нації, держави, всесвіту.
16 Жовтня, 2019 р., 19:23
14 жовтня надзвичайно святковий день в Україні. Це День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та Свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка є оберегом захисників та покровителькою козаків. У цей день у смт Щирець відбулися молебні біля могил героїв та святкова хода з метою вшанування мужності та хоробрості наших захисників України. Серед присутніх були воїни УПА, воїни АТО та чисельна щирецька громада, серед яких було багато молоді.
25 Вересня, 2019 р., 19:56
Древній Щирець подорослішав ще на один рік. 21 вересня 2019 року відбулося святкування Дня міста Щирець. Велика кількість глядачів зібралася на подвір`ї  Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів, щоб разом розділити радість свята рідного містечка! Для Щирецької громади і гостей  була підготовлена яскрава і запальна концертна програма. У нашого міста так багато друзів, і всі вони з'їхалися до нас, щоб розділити радість цього свята разом з нами. Гості прибули з Ґуденсберґа (Німеччина), Єльч-Лясковіце (Польща) та Камєнна Ґура (Польща).
04 Вересня, 2019 р., 11:46
Висловлюємо щирі слова співчуття родині загиблого захисника України – учасника російсько-української війни Богдана Ховалка.
20 Серпня, 2019 р., 19:55
02 Серпня, 2019 р., 09:04
28 липня 2019 року в Щирці  відбувся благодійний захід у форматі фестивалю. Збирались кошти на лікування нашої землячки Олі Галабурди, яка бореться з важкою хворобою.
24 Липня, 2019 р., 09:28
19 липня виповнилося 5 років як загинув на сході України наш Герой - Олег Клим. У важкий час для України пішов добровольцем на фронт, був оператором протитанкового взводу 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, солдат.