Перелік заходів з нагоди Дня захисника України, 78-ї річниці створення Української повстанської армії

Дата: 13.10.2020 08:54

Дата проведення:       14 жовтня 2020 року

08.30 – 15.00 год.

Місця проведення: Меморіал невідомому воякові УПА на Марсовому полі (вул. Мечнікова); поля почесних поховань № 67, № 76 Личаківського кладовища; Гарнізонний Храм Святих Верховних Апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11), дворик Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради (вул. Винниченка, 18).

08.15 –

08.30 год

Збір керівництва області, представників громадськості та ЗМІбіля Меморіалу невідомому вояку УПА Личаківського кладовища (вул. Мечнікова).

08.30-

08.45 год

Покладання квітів до Меморіалу невідомому вояку УПА. Під час покладання оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного виконує скорботну мелодію. Після покладання квітів оркестр виконує Державний Гімн України. Салютна команда салютує. Коротка молитва за воїнами УПА.

08.45 –

08.50 год

Перехід керівництва області, представників громадськості та ЗМІна поле почесних поховань № 67 Личаківського кладовища.

08.50 –

09.00  год

Покладання квітів та запалення лампадок на могилах борців за незалежність України на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища. Під час покладання квітів хор виконує «Пливе кача по Тисині». Після покладання квітів та лампадок хор виконує Державний Гімн України. Коротка молитва за Героїв України.

09.00 –

09.05 год

Перехід керівництва області, представників громадськості та ЗМІна поле почесних поховань № 76 Личаківського кладовища.

09.05 –

09.30 год

Покладання квітів та запалення лампадок до могил загиблих під час проведення АТО/ ООС на сході України на полі почесних поховань  № 76 Личаківського кладовища. Під час покладання оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного виконує скорботну мелодію. Після покладання квітів оркестр виконує Державний Гімн України. Салютна команда салютує. Проведення чину панахиди. Проходження роти почесної варти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

11.00 –

12.00 год

Проведення Молитви за Україну та її захисників у Гарнізонному храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла УГКЦ.

13.00 –

15.00 год

Зустріч побратимів (ветеранів АТО/ОСС) у дворику Львівської обласної державної адміністрації.

Учасники АТО/ООС, які бажають взяти участь у зустрічі побратимів просимо зголошуватись в Щирецьку селищну раду.

Панчишин Ірина Іванівна 097 587 01 95