Святкування Дня учителя

Дата: 07.10.2020 09:42

За розум, за сердечність, доброту,

талант дарований від Бога,

за почуттів і думки широту

сьогодні славимо ми педагога.

На святкування Дня учителя до ОЗ Щирецької ЗОШ №1  І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа завітали представники Щирецької селищної ради: голова Василишин О.П., заступник голови з гуманітарних питань Нагірний А.Я. та начальник відділу освіти Терещук А.В., щоб вручити заслужені відзнаки та почесні грамоти педагогічним працівникам за сумлінну та наполегливу працю.

Василишин О.П. вручив іменну премію Щирецької селищної ради «Герої не вмирають» випускнику нашої школи Хомину Віталію, який отримав 200 балів з фізики на ЗНО  та вчителю фізики Феджорі Г.М., за якісну підготовку випускника.

Звучали слова вдячності кожному, хто докладає зусилля до виховання майбутнього покоління.