Всеукраїнські змагання з велосипедного спорту на шосе «Tour de Onur»

Дата: 06.10.2020 09:48

З 2 по 4 жовтня на Львівщині відбувались Всеукраїнські змагання з велосипедного спорту на шосе «Tour de Onur».

Змагання проходили у три етапи, а загальна кількість учасників сягала більше 200 осіб. Шлях заходу пролягав дорогами Пустомитівського, Турківського та Дрогобицького районів.

Організатори виступали громадська організація «West Road Cycling» та міжнародна компанія Onur Group – за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної федерації велоспорту, Щирецької селищної ради. Змагання відбувались протягом трьох днів:

I етап, 2 жовтня, командна гонка на час.

Маршрут: Щирець – Меденичі - Щирець дистанція 50 км для всіх учасників.

II етап, 3 жовтня, індивідуальна групова гонка, дистанція – 106 км.

Сянки – Ісаї – Стрілки - Сянки.

ІII етап, 4 жовтня, індивідуальна гонка на час, дистанція 18 км.

Маршрут: с. Яворів - Верхній Турів - с. Яворів.

Наше селище Щирець приймало перший етап змагань. Вперше в історії селища зібралось стільки іменитих спортсменів - велогонщиків з цілої України, були спортсмени з Польщі, Білорусі, Молдови. На місце старту прийшло багато щирчан - вболівальників.

Організатори від міжнародної фірми Onur Group, яка нещодавно покладала нові асфальтовані дороги Львівщиною, були присутні в нашому селищі під час проведення велогонки. А щирчани мали змогу побачити, як проходили змагання.

Головний спеціаліст відділу – Двойченков Леонід Васильович