Медична допомога друзів з Ґуденсберґа

Дата: 14.08.2020 10:39

Представники Німецького Червоного Хреста з партнерського міста Ґуденсберґ на чолі з Дірком Лянґкабелем (1. Vorsitzende DRK Gudensberg Dirk Langkabel) передали захисний одяг для працівників Щирецького некомерційного підприємства (НКП) «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини». Цей факт надзвичайно важливий для нас, адже епідемія корони в Україні не вщухає. А медики насамперед потребують захисту.

Це не перша гуманітарна посилка щирецьким медикам. Справно служать мешканцям Щирецької громади отримані раніше від  DRK Gudensberg кардіограф, інфрачервоні термометри, тонометри, медичні ноші, кисневі маски, різні інструменти та препарати).

Фото без опису Фото без опису

Володимир Чаплинський, директор НКП, висловив вдячність німецьким друзям за підтримку під час пандемії коронавірусу.