“Кімнати підтримки сім’ї”

Дата: 10.07.2020 11:22

9 липня 2020 року в приміщенні Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів в рамках  реалізації  проєкту ДІ (деінституалізації) на Львівщині, за сприянням ГО “Львівська освітня фундація” та спільними зусиллями Щирецької селищної ради і ГО “Майдан-Щирець” відбулося відкриття “Кімнати підтримки сім’ї”. Ця кімната призначена для дітей з особливими потребами та дітей зі сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах Щирецької громади.

Настоятелі місцевих церков о.Тарас та о.Андрій освятили "Кімнату", селищний голова Олег Василишин та керівник соціального відділу ГО “Львівська освітня фундація”  Маріанна Білик привітали присутніх, висловили слова вдячності усім причетним до проєкту.

Основні завдання “Кімнати підтримки сім’ї”  — фізична і соціально-психологічна реабілітація дітей, підтримка їхніх сімей.

Відтепер батьки зможуть приходити сюди разом з дітьми  та залишити їх тут і мати вільний час для залагодження особистих справ. А діти – отримають змістовне дозвілля та корисні розвиваючі заняття, відповідно до їх потреб.

Ми докладемо усіх зусиль для того, щоб діткам, які потребують такої підтримки, ця кімната стала такою, куди вони з радістю будуть приходити знову і знову.

У кімнаті надаватимуть такі послуги:

• арт-терапія;
  • корекційні заняття із психологом та розвиваючі психологічні ігри;
  • логопедичні заняття;
  • реабілітаційний масаж;
  • консультації медиків, юристів, психологів;
  • тощо

Відкрийте своє серце,

наповніть його любов’ю до ближнього,

творіть добро,

і вам сторицею вернеться!

І.Панчишин,

начальник відділу соціальної роботи