Участь в онлайн – конкурсах учнів Щирецької ДМШ.

Дата: 03.06.2020 09:25

Для кожного музиканта вкрай важливо мати оцінку, мати слухача та вірити у свої сили. Саме конкурси дають потужний поштовх у кар’єрі, а інколи, і в долі виконавця.

З метою підтримки та розвитку музичної творчості дітей мистецьких шкіл, їх мотивації до навчання музики, сприяння розвитку талантів, надання їм можливості проявити свою індивідуальність, показати її широкому загалу було проведено ряд міжнародних онлайн-конкурсів. В цих конкурсах активну участь брали й вихованці Щирецької дитячої музичної школи:

• Міжнародний конкурс "Львівські  фанфари карантин  2020" – Стано Матвій та Заянчковський  Едвард-Тадеуш (ксилофон), клас викладача  Бернад  Владислава Мар'яновича.
  • Міжнародний конкурс "Мистецтво без обмежень" -  Стріжик Маркіян (фортепіано),   клас  викладача  Бернад Віри Михайлівни.
  • Міжнародний конкурсу "Мистецтво без обмежень" - Підгірна Анастасія (фортепіано), клас викладача Гвоздецької Ольги Михайлівни.

Нехай весна та музика перемагають у наших серцях!!! Бажаємо нових перемог та звершень!!!

М. Ванькович,

начальник відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради