COVID – 19 - НОВИЙ ВИКЛИК ДЛЯ ВСЬОГО СВІТУ

Дата: 14.05.2020 12:43

Сьогодні світ зіштовхнувся із серйозним супротивником – коронавірусом нового типу SARS-CoV-2, який є збудником хвороби COVID-19. Кожен із нас, дотримуючись простих правил, також відіграє значну роль у протидії поширенню цього небезпечного збудника. Важливо, аби школярі також розуміли серйозність захворювання та знали, як діяти під час пандемії.

У межах спільного проєкту з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерством освіти і науки України та  ГО “Смарт освіта” разом із біологинею та вчителькою-методисткою Інною Дьоміною розробили дистанційні уроки з біології для 6-10 класів про коронавірусну інфекцію COVID-19.

Активну участь у даному проекті прийняли учні 6 – 10  - х класів Щирецької ЗОШ №2 І – ІІІ ступенів  під керівництвом вчителя біології             Даць О.С. Ці уроки  допомогли учням дізнатися більше про COVID-19 і зрозуміти важливість карантинних заходів та правил особистої гігієни через призму наукових знань.

Пижик Г.М.,директор Щирецької ЗОШ №2 І – ІІІ ст.