Пункт збору продуктів тривалого зберігання

Дата: 17.04.2020 17:58

Під час карантину Щирецькою селищною радою було створено пункт збору продуктів тривалого зберігання, медичних засобів і засобів особистої гігієни для формування пакетів першої необхідності соціально незахищеним мешканцям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Цей пункт  знаходиться у приміщенні  народного дому смт Щирець.

Протягом тижня  соціальним відділом за участі голови селищної ради було відвідано домівки 43 мешканців з  соціально незахищених категорій Щирецької об’єднаної територіальної громади та роздано продуктові набори і засоби особистої гігієни.

Дякуємо усім підприємцям Щирця та просто небайдужим людям, які долучилися до допомоги потребуючим.

Робота з підтримки соціально незахищених продовжується. Запрошує до подальшої співпраці.

І.Панчишин,

начальник соціального відділу виконавчого комітету

Щирецької селищної ради