Щирецька громада

Львівська область, Пустомитівський район

«Щирецький килим» - 2020

Дата: 11.03.2020 20:38
Кількість переглядів: 744

7 березня 2020 року у спортивному залі ОЗ Щирецька ЗОШ №1 імені Героя України Богдана Ільківа відбувся традиційний щорічний ХІІ-й дитячо-юнацький турнір з вільної боротьби «Щирецький килим». Вже вкотре ці змагання присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні та захисників України. Турнір проводиться за ініціативи тренера-викладача СДЮШОР «Спартаківець» Степана Ткачишина, який також виконує функції головного судді змагань.

Організацією змагань займалися спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву  «Спартаківець», Щирецька селищна рада, ГО «Вектор розвитку єдиноборств», Львівська обласна організація ФСТ «Спартак».

         Цього року у змаганнях взяли участь 170 спортсменів з Львівської,  Закарпатської, Івано – Франківської,  Тернопільської областей .

Команди-учасники змагань: СДЮШОР «Спартаківець» відділення м. Львів, м. Рава - Руська, м. Комарно, м. Соснівка, м.Дрогобич, смт Магерів; смт Щирець, м. Львів ДЮСШ «Енергетик», м. Львів ДЮСШ № 7; м. Львів, ГО  «Р.І.А. Спорт»; м. Львів КДЮСШ «Атлет», СОК «Лідер Львів»; Трускавець ДЮСК «Спортовець»; с. Підгірці СК «Темп», м. Львів СК «Бастіон», м. Виноградів ДЮСШ, м. Калуш, м. Теребовля

Миттєвості дитячого спортивного свята подані нижче на фотографіях.

Велика подяка усім, хто долучився до організації та проведення змагань.

 

Переможці та призери змагань

Дівчата 2009-2010 р.н.

Вагова категорія до 24 кг

1-ше місце, Качала Анастасія, м. Комарно, СДЮШОР «Спартаківець»;

2-ге місце, Хархан Софія, м. Львів , СОК «Лідер-Львів»;

3-є місце, Прокопів Надія, м. Калуш;

3-є місце, Табачник Вікторія, смт Щирець , СДЮШОР «Спартаківець»;

Вагова категорія до 26 кг

1-ше місце, Ткачишин Тереза, смт Щирець , СДЮШОР «Спартаківець»;

2-ге місце, Лаврик Марта, м. Комарно, СДЮШОР «Спартаківець»;

3-є місце, Полякевич Юлія, м. Львів, ДЮСШ № 7;

3-є місце, Королець Злата, м. Львів «Спартак».

Вагова категорія до 30 кг

1-ше місце, Нестерова Юлія, м. Львів «Спартак».

2-ге місце, Мацієвська Юлія, м. Львів, ДЮСШ № 7;

3-є місце, Вірван Анна-Марія, м. Виноградів.

3-є місце, Головатюк Роксолана, м. Рава- Руська, СДЮШОР «Спартаківець».

Вагова категорія до 34 кг

1-ше місце, Мацієвська Діана, м. Львів, ДЮСШ № 7;

2-ге місце, Новик Діана, м. Львів «Спартак».

Вагова категорія до 44  кг

1-ше місце, Брик Анастасія, м. Львів «Спартак».

2-ге місце, Когутанич Тетяна, м. Комарно, СДЮШОР «Спартаківець»;

3-є місце, Павелко Каміла, м. Львів «Спартак».

Вагова категорія до 47 кг

1-ше місце, Короташ Яна, смт Щирець , СДЮШОР «Спартаківець»;

2-ге місце, Васьків Діана, м. Дрогобич, СДЮШОР «Спартаківець»

 

 

Юнаки 2009-2011 р.н.

Вагова категорія до 29 кг

1-ше місце, Бойко Володимир, м. Калуш;

2-ге місце, Токар Тарас, м. Калуш;

3-є місце, Ребрик Яник, м. Виноградів;

3-є місце, Добровольський Андрій, м. Калуш.

Вагова категорія до 32 кг

1-ше місце, Чалишев Станіслав, м. Соснівка, СДЮШОР «Спартаківець»;

2-ге місце, Тупиця Назар, м. Виноградів;

3-є місце, Махневецький Дмитро, м. Калуш;

3-є місце, Доліновський Олег, смт Магерів, СДЮШОР «Спартаківець».

Вагова категорія до 35 кг

1-ше місце, Роговський Костянтин, м. Теребовля;

2-ге місце, Ковач Олександр, м. Виноградів;

3-є місце, Федишин Денис, м. Калуш;

3-є місце, Пилипець Матвій, смт Магерів, СДЮШОР «Спартаківець».

Вагова категорія до 38 кг

1-ше місце, Горбенко Гліб, м. Львів «Спартак».

2-ге місце, Вархол Павло, с. Підгірці, СК «Темп»

3-є місце, Паробок Владислав,  м. Львів, ДЮСШ № 7;

3-є місце, Онисько Любомир,  м. Виноградів.

Вагова категорія до 42 кг

1-ше місце, Головенко Дмитро, м. Рава- Руська, СДЮШОР «Спартаківець»;

2-ге місце, Чорній Максим, м. Рава- Руська, СДЮШОР «Спартаківець».

3-є місце, Мацьків Максим, м. Калуш

3-є місце, Гадух Олександр, м. Львів, РІА Спорт.

Вагова категорія до 47 кг

1-ше місце,  Шарапов Ярослав, м. Львів «Спартак».

2-ге місце, Одноріг Володимир, смт Щирець, СДЮШОР «Спартаківець»;

3-є місце, Чорний Юрій, м. Рава- Руська, СДЮШОР «Спартаківець».

3-є місце, Білей Любомир, м. Калуш.

Вагова категорія до 50 кг

1-ше місце, Помайда Олег, смт Щирець , СДЮШОР «Спартаківець»;

2-ге місце, Мозіль Назар, м. Комарно, СДЮШОР «Спартаківець»;

3-є місце, Скварич Микола, м. Трускавець, ДЮСК «Спортовець».

3-є місце,Джигота Андрій, м. Львів СК «Бастіон»

Юнаки 2007-2008 р.н.

Вагова категорія до 32 кг

1-ше місце, Кара Максим, смт Щирець , СДЮШОР «Спартаківець»;

2-ге місце, Кучірка Маркіян, м. Львів, СОК «Лідер-Львів»;

3-є місце, Романишин Роман, с. Підгірці, СК «Темп»;

3-є місце, Хомко Роман, с. Підгірці, СК «Темп».

Вагова категорія до 35 кг

1-ше місце, Тупиця Дмитро, м. Виноградів.

2-ге місце, Білець Роман, м. Львів, ДЮСШ № 7;

3-є місце, Лівік Іван, м. Виноградів.

3-є місце, Гринів Маркіян, м. Львів «Спартак».

Вагова категорія до 38 кг

1-ше місце, Велінський Назар, м. Соснівка, СДЮШОР «Спартаківець».

2-ге місце, Кулинич Маркіян, м. Червоноград.

3-є місце, Біштига Іван, с. Піосочна (Миколоївський р-н.)

3-є місце, Зайченко Арсеній, м. Виноградів.

Вагова категорія до 42 кг

1-ше місце, Костенюк Анатолій, м. Львів, Лідер Львів

2-ге місце, Павлишин Андрій, м. Калуш.

3-є місце, Мірошніченко Данило, м. Виноградів.

3-є місце, Юрків Максим, с. Пісочна.

Вагова категорія до 47 кг

1-ше місце, Пигульський Юрій, м. Львів «Спартак».

2-ге місце, Яворський Вадим, м. Теребовля;

3-є місце, Остп»юк Юрій, м. Львів, ДЮСШ № 7;

3-є місце, Манич Саніслав, м. Калуш.

Вагова категорія до 53 кг

1-ше місце, Войтович Андрій, м. Львів  РІА Спорт.

2-ге місце, Бенце Алекс, м. Виноградів.

3-є місце, Івать Святослав, м. Рава- Руська, СДЮШОР «Спартаківець».

Вагова категорія до 60 кг

1-ше місце, Ільків Олексій, смт Щирець , СДЮШОР «Спартаківець»;

2-ге місце, Довганич Дмітрій, м. Виноградів.

3-є місце, Кет Дмитро, смт Щирець , СДЮШОР «Спартаківець»;

3-є місце, Гладій Валентин,  с. Підгірці, СК «Темп».



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь