Вшанування Героїв Небесної Сотні та Героїв, які полягли на Сході нашої країни.

Дата: 04.03.2020 09:43

18-20 лютого 2019 року минула  6-а річниця з дня трагічних подій на Майдані. Україна  вшановувала героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. У ці дні згадували тих, хто загинув у боротьбі за кращу Україну – Героїв Небесної Сотні та Героїв, які полягли на Сході нашої країни. Тому у народних домах та бібліотеках нашої громади  проведено ряд заходів, присвячених вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні та трагічним подіям на Майдані Незалежності. В НД проведено вечори пам’яті, у бібліотеках оформлено інфомаційно-тематичні виставки, фотовиставки, книжкові викладки на  теми: «Пам’ять! Гірка пам’ять війни!», «Герої нашої доби», «Тим історія належить, хто за неї бореться, живе».

Ми пам’ятаємо і про Новітніх Героїв нашої громади: Героя України  Богдана Ільківа, загиблих учасників АТО Тараса Кончевича, Олега Клима, Богдана Ховалко.

Кожен українець має пам'ятати, що саме завдяки учасникам подій на Майдані Незалежності, Героям Небесної Сотні, воїнам на Сході України, ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими!

М.Ванькович,

начальник відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики