30 років - Народному хору «Черемшина» смт Щирець

Дата: 20.02.2020 19:58

16 лютого в НД смт Щирець відбувся концерт Народного хору «Черемшина», керівник Оксана Герасимович - Ільдутова, з нагоди 30-річчя творчої діяльності.

Уже тридцять років поспіль цей професійний колектив дарує пісенне багатство нашого народу, є духовним обличчям і своєрідною окрасою нашого містечка, а тепер вже і всієї громади. Упродовж років колектив бере активну участь у тематичних заходах нашого містечка та навколишніх сіл, обласних та районних святах.

Хор був створений наприкінці 1989 року. В народному домі, засновником і першим керівником якого був Іван Рибак. Він і до тепер бере  активну участь у рідному хорі.

Другим керівником хору була Оксана Кудовба. Саме вона підготувала професійно хор до захисту, і йому було присвоєно звання Народного

Третім керівником хору  був Тарас Чупик. Цей енергій, активний чоловік доповнював спів хору ще грою на баяні. Під час його керівництва хор підтвердив статус Народного.

Четвертим керівником хору був Іван Кука. Під час його керівництва хор вкотре підтвердив звання Народного.

З моменту свого утворення і до сьогодні Народний хор «Черемшина» об’єднує  чудові голоси, несе в собі любов до співу, зберігає і демонструє красу і неповторність української пісні, здатної дивувати, захоплювати і дарувати радість та естетичну насолоду. Висловлюємо подяку усьому колективу та керівнику Оксані Герасимович - Ільдутовій за прекрасний концерт та гарний настрій, який хористи подарували усім глядачам.