LVIV GUITAR ORCHESTRA у Щирці.

Дата: 05.02.2020 09:44

30 січня 2020 року в народному домі смт Щирець відбувся концерт оркестру гітаристів LVIV GUITAR ORCHESTRA. Оркестр складається з викладачів музичних шкіл Львівщини. Серед учасників колективу також є колишні викладачі Щирецької дитячої музичної школи - Ганна Романишин-Лоік та Ада Кіндрацька-Сільванович.

В залі народного дому було дуже багато людей, переважно діти, які з захоплення слухали чудове, майстерне виконання різноманітних творів оркестром. Деякі пісні зал співав разом з виконавцями.

Концерт відбувся на запрошення викладачів Щирецької дитячої музичної школи, зокрема Наталії Мікуліч. Ведучою цього заходу була Анна Голуб.

Щира подяка оркестру гітаристів LVIV GUITAR ORCHESTRA за чудову музику, спів та гарний настрій!