Яблунева ялинка

Дата: 04.02.2020 09:34

Цієї неділі, 2 лютого 2020 р., в народному домі смт Щирець відбулося свято  "Яблунева ялинка або Прощання з колядою".

Різдвяні свята одні з найвеличніших християнських свят. І цього світлого дня, кожного з нас сповнює особлива духовна радість, бо ми славимо народження сина Божого - Ісуса Христа, Спасителя нашого.

Колядки, щедрівки, різдвяно-новорічні віншування, вертепні дійства, в яких прославляють  прихід Божого Сина - надію всього людства.

Українські колядки, щедрівки знає кожен. Своїм різноголоссям колядники несуть в наші серця радість, віру, надію на краще для кожного з нас.

В нашому містечку вже стало традицією супроводжувати це свято благодійною акцією для найбільш потребуючих нашої громади. Цього разу вилучені кошти, а це 6800 грн, з продажу яблук були передані мешканцям нашої громади важкохворим О.Галабурді та  Р.Мазію.

Свято розпочалось з молитви та благословення священників.

Учасники різдвяного дійства: народний хор "Черемшина" (керівник О.Герасимович-Ільдутова), хор Церкви Різдва Пресвятої Богородиці (керівник Л.Пекар), хор костелу Святого Станіслава (керівник В. Екерт), народний вокальний ансамбль "Гомін" (керівник Л.Пекар), Щирецька дитяча музична школа: ансамбль бандуристів (керівник Р.Ляхович), ансамбль скрипалів (керівник Л.Михалик), хор учнів старших класів (керівник І.Рибак, концертмейстер О.Яремків), ансамбль викладачів Щирецької дитячої музичної школи, вокальні колективи народних домів нашої громади: с.Черкаси, с.Соколівка, с.Никонковичі, с.Сердиця, дует народного дому с.Яструбків І. та В.Заяці та колектив народного дому с.Лани показав театральне дійство «Від хати до хати Маланка йде завзято» (керівник О.Парило). Ведучі свята  А.Голуб та А.Маріяш.

М.Ванькович,

начальник відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики