Зимові свята в традиціях нашого народу

Дата: 27.01.2020 10:23

Якщо до вогника натхнення вчителя додати іскорку бажання дитини, то отримаємо багаття успіху. Щороку освітній проєкт « На урок» проводить Всеукраїнський конкурс «Зимові свята в традиціях нашого народу».   Це конкурс для тих, хто з нетерпінням чекає зимової казки, яку приносять традиційні свята.  Щоб отримати нагороди, учасникам потрібно знати, хто такий Святий Миколай, як українці відзначають Новий рік, Різдво та Водохрещу, якими обрядами супроводжуються ці святкування, які ще торжества припадають на зимовий період.

Головна мета конкурсу — сформувати цікавість до вивчення народних традицій, допомогти школярам краще зрозуміти значення кожного свята та подарувати віру в різдвяну казку.

Переможці конкурсу, учні 8 – Б класу  Щирецької ЗОШ №2 І – ІІІ ступенів, нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а решта учасників – іменними сертифікатами.

Даць О.С. отримала іменну подяку за підготовку учнів до Всеукраїнського конкурсу «Зимові свята в традиціях нашого народу».

Заст. директора з НВР Щирецької ЗОШ №2 І – ІІІ ст. Соколова В.І.