День Злуки

Дата: 27.01.2020 10:18

22 січня цього року у Щирецькій ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів  відбулося урочисте вшанування Дня соборності України. Саме в день проголошення Акту Злуки Української Народної республіки і Західноукраїнської Народної Республіки учителі й діти поезією та прозою тогочасних та сьогоденних рядків вшанували таку величну подію в житті України.

Символічною стежиною, яка прокладає шлях від серця до серця кожного свідомого українця, став вишиваний рушник. Рушники, наче знамення української душі, пронизували «живий ланцюг єднання», котрий утворили небайдужі щирчани в знак вірності,  патріотизму, незнищенності нації в цілому!

Флешмоб «Рушник – від серця до серця» поєднав і дітей, і дорослих у величну та нездоланну родину – Україну!