Свято Миколая у Щирці

Дата: 24.12.2019 09:15

День Святого  Миколая – найулюбленіше свято  не тільки дітей, а й дорослих, адже 19 грудня з усмішкою на обличчі прокидається кожен, шукаючи під подушкою подарунок.

В Щирецькому народному домі 21 грудня до дня Святого Миколая відбулася святкова вистава «Миколай  іде до дітей…» за участі молодшої групи народного театру «Сузір`я».

Усі дітки мали змогу розказати вірші та заспівати пісень. Їхнє виконання було сповнене безпосередністю, щирістю та відкритістю, а схвильовані погляди, звернені до Св. Миколая зігрівали серця глядачів. Св. Миколай щиро хвалив дітей та обдарував довгоочікуваними подарунками.

Щира подяка усім, хто долучився до проведення даного заходу: Щирецькій селищній раді, підприємцям та меценатам нашої громади.

Ви подарували дітям відчуття свята та казкової атмосфери.

Ванькович М.В.,

начальник відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради