Миколай, Миколай! До нас, дітей, завітай!

Дата: 24.12.2019 09:12

21.12.2019 року  до НД смт Щирець завітав Св. Миколай разом із своїми  помічниками:   Русланом Волошином та Мар’яною Ченькою.   Вони привітали зі святом  дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та проживають на території Щирецької селищної ради.

Св. Миколай приніс усім подарунки, про які діти мріяли та просили Святого  у своїх листах.  Усі учасники свята отримали багато позитивних емоцій, адже так приємно бачити щирі дитячі очі, які світяться  щастям.

Висловлюємо щиру подяку усім благодійникам та волонтерам, бо саме вони спонукали до того, щоб на дитячих обличчях сяяли усмішки та радість. Дякуємо їм, що у такий непростий для країни  час, знайшли можливість та бажання  на щедрість. Саме завдяки праці великої кількості людей та добродіїв, у серцях дітей ще довго пануватиме радість та віра в чудеса святого Миколая.

І.Панчишин,

начальник відділу соціальної роботи