Підсумки Спортивних ігор Львівщини 2019 року

Дата: 19.12.2019 18:34

У п’ятницю, 13 грудня 2019 року, у Львівській ОДА відбулась підсумкова нарада з керівниками галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення  та об’єднаних територіальних громад. Під час наради були підведені підсумки Спортивних ігор Львівщини 2019 року. Відтак переможці та призери були відзначені кубками  ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх», грамотами Львівської обласної ради, Львівської облдержадміністрації та управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, які вручив переможцям та призерам заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима.

Спортивні ігри складалися з 16 видів програми. Між собою змагалися 34 команди: 20 команд із районів, 9 команд міст обласного значення та 5 команд об’єднаних територіальних громад.
        Переможцями та призерами обласних комплексних змагань спортивних Ігор Львівщини 2019 року стали:

у ХХVІІІ спортивних Іграх Львівщини серед ОТГ:
І місце - Щирецька ОТГ - 453,5 бали
ІІ місце - Судововишнянська ОТГ - 265 балів
ІІІ місце - Великомостівська ОТГ - 250 балів;

у ХІІ обласних іграх ветеранів спорту серед ОТГ:
І місце - Щирецька ОТГ - 373 бали
ІІ місце - Великомостівська ОТГ - 122 бали
ІІІ місце - Судовишнянська ОТГ - 68 балів

Також, наша Щирецька територіальна громада виборола перше місце у V Спортивних іграх серед людей з інвалідністю серед громад Львівщини.