Майстер – клас «Я роблю це так»

Дата: 14.11.2019 18:43

Усіма можливими засобами потрібно запалювати в дітях гаряче прагнення до знань і навчання.

Я.А. Коменський

Арабський письменник і філософ Сааді зазначив: учень, який вчиться без бажання, - це птах без крил. Саме тому одне із завдань, яке ставить перед собою, вчитель географії Щирецької ЗОШ №2 І – ІІІ ст. Сениш Л.Р.  - викликати інтерес учнів до навчання, активізувати їх розумову діяльність.

Навчальний матеріал легше засвоюється і найдовше зберігається в пам’яті в тому випадку, коли учень не пасивно сприймає те, що говорить учитель, а активно діє під час вивчення  та узагальнення навчального матеріалу. 12 листопада 2019 року серед учнів 7- Б класу, 8 –А та  8 – Б  класів в школі пройшла інтелектуальна географічна гра "Що? Де? Коли?", підготовлена та проведена вчителем Сениш Л.Р. Гра проводилась з метою перевірки своїх знань з географії, надання учням можливості реалізації власних інтелектуальних здібностей, залучення  до традицій змістовного і корисного дозвілля.

Заступник директора з НВР,

Соколова В.І.