«Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну.»

Дата: 04.11.2019 21:33

25 жовтня 2019 р. у Щирецькій ЗОШ №2 І-ІІІ ст. відбувся виховний захід, присвячений вшануванню 75-річниці відходу у вічність митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Діяльність Андрея Шептицького була надзвичайно різноманітною. Не було такої ділянки церковно-релігійного, культурного чи економічного життя, якій би Митрополит не присвятив гідної уваги і не розвинув її на користь українського народу.

Вечір пам’яті підготували вчителі історії Василишин О.Б., Косилович О.О. Ведучі заходу: Деда Оля, Стовбуненко Юля та Кириченко Софія продемонстрували презентативний матеріал про життєвий шлях Митрополита, про поневіряння, що випали на його долю, про любов до ближніх. Також учні школи Шилич Софія і Пушкар Ліля продекламували вірші, доречні до теми вечора пам’яті.