Екскурсія в Стільсько

Дата: 30.10.2019 21:28
Кількість переглядів: 64

24 жовтня 2019 року директори народних домів та бібліотекарі відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради відвідали Стільсько, що знаходиться на території Миколаївського району на пагорбах, які вкриті буковим лісом. Перша письмова згадка про цей населений пункт датована 14 століттям.

Це не просто село, що на Львівщині, це столиця цілої чималої країни, точніше колись існуючої – Білої Хорватії. А зараз тут на чималій площі розкинулося Стільське городище, яке є найбільшим серед усіх йому подібних давньослов’янських об’єктів. Тут збереглися чимало пам’яток історії: скелі, печери, підземні лабіринти і навіть жертовники (трапляються жертовні ями).

Дуже цікаво та змістовно проводила екскурсію Іванна Богданівна Фацієвич.