Не роби іншому того, чого не бажаєш для себе

Дата: 16.10.2019 19:19

10 жовтня 2019 р. в Щирецькій ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів відбулася відкрита виховна година «Не роби іншому того, чого не бажаєш для себе».

Метою цього заходу було з’ясувати зв'язок культури поведінки і релігійної моралі з правами людини, зміцнювати самоповагу школярів, учити поважати права інших людей, виховувати співчуття до людей, сприяти моральному і правовому вихованню.

Під час проведення виховної години у 6 класі класним керівником Косилович О.О. за допомогою ігор: «Скажи одним словом», «Доповни речення» та вправи «Мікрофон» учні висловили свої міркування про те, що таке мораль, взаємоповага, допомога один одному. Школярі звернулись також до народних джерел, використовуючи прислів’я та приказки, аналізуючи оповідання «Лісоруби».

Захід був цікавим та змістовним. Учні отримали багато позитивних емоцій.

Кошівка У.Б.,

заступник директора з виховної роботи

Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів