Командні змагання з спортивного рибальства

Дата: 18.09.2019 12:58

В с. Піски в неділю, 8 вересня 2019 р.,  були проведені командні змагання з спортивного рибальства, в яких прийняли участь члени місцевої громадської організації  «Калабаня». Всього було 17 команд, по два учасники в кожній, тобто участь взяли 34 рибалки.

Переможцями змагань стали Сех Роман та Береза Назар, друге місце у Олександра Пушкаря та Миколи Крижановського, третє місце вибороли Шилич Юрій та Шилич Степан. Найбільшу рибу вагою 2 кг. 370 гр. зумів впіймати Пушкар Олександр. Усіх переможців  нагороджено спортивними медалями та дипломами.

Також дипломами «наймолодшого рибака» нагороджено школярів зі Щирця Петріва Романа і Паучка Яромира та Романа Ткача з Семенівки.