Львівська область, Львівський район

Змаганнях серед ОТГ Львівщини «Ігри громад»

Дата: 13.09.2019 12:51
Кількість переглядів: 647

В суботу, 7 вересня 2019 року, команда Щирецької селищної ради взяла участь в Перших обласних змаганнях серед ОТГ Львівщини, які відбувались в смтт Великий Любінь.

Підсумок виступу: вчителька Опорного закладу Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа Новак Ганна Іллівна виборола І місце з шашок. Ващишин Ігор з настільного тенісу був другим, поступившись кандидату в майстри спорту Володимиру Окопному з Солонки. Також друге місце з шахів виборов Шаравара Михайло, а Двойченков Леонід у своїй ваговій категорії з гирьового спорту. Усіх нагороджено спортивними медалями та дипломами  Львівської обласної територіальної організації спортивного товариства «Колос».

Також наша команда виборола ІІ підсумкове місце, поступившись тільки Солонківській громаді, отримавши в нагороду спортивний кубок.