Гомін Лемківщини

Дата: 04.09.2019 20:16

31.08 -01.09. 2019 р. у с. Зимна Вода відбувся V Львівський обласний фестиваль «Гомін Лемківщини». Фестиваль лемківської культури, який цього року проходив під гаслом «Пам'ятати! Жити! Творити», уже  вкорінився на Львівщині та набирає все більших обертів.

Його особливістю є  автентична культура, унікальні традиції та звичаї. Люди, що з'їхалися з різних куточків України (і не тільки) зустрічалися зі знайомими, згадували минуле своїх родин, співали лемківських пісень. У фестивалі брали участь художні колективи та окремі виконавці із Польщі, Словаччини, Сербії, Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей України. Також взяв участь і чоловічий квартет народного дому смт Щирець (керівник  І. Рибак, директор  Щирецької дитячої музичної школи) у складі Рибака  Івана, Скочиляса  Петра, Чаплинського  Олега, Сирватки  Іллі.