Нові грані співпраці Щирець - Ґуденсберґ

Дата: 03.07.2019 19:05

З 28 червня до 01 липня 2019 року з черговим візитом в Україні побувала делегація з нашого партнерського міста Ґуденсберґа.

У складі делегації - бурґомістр Франк Бьорнер, голова ради міста Вальтер Піпперт, координатор з питань співпраці д-р Ебергардт Кеттліц, депутат ради міста Інґберт Радлов, представниця молодіжної організації Марі-Катрін Бьорнер, музиканти з округи  Ґуденсберґа.

Традиційно зустріч між партнерами була різноплановою.

Згідно з програмою відбулися наступні заходи:

1. Обговорення поточних питань з реалізації українсько-німецького проекту НАКОПА (Nakopa-E-UKR.5-18).

Цей проект носить назву "Стале управління стічними водами в Щирці" і здійснюється в рамках програми "Сталий розвиток територіальних громад через партнерські проекти" Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку, яке представлене ТзОВ Engagement Global (Службою ініціатив розвитку). Термін виконання заходів проекту – 2019 - 2020 рік. Перша черга передбачає «Облаштування санітарних вузлів у адміністративній будівлі Щирецької селищної ради з підключенням до водопроводу та до каналізації», а наступна - «Будівництво каналізаційного колектору довжиною 2,2 км з будинковими приєднаннями по вулицях Вишнева, Вишнева-Грушевського, Грушевського, Гайдамацька, Богуна, Данила Галицького, Вокзальна» Обидві частини включають роботи з розроблення відповідної проектно-кошторисної документації.

1. Підготовка до українсько-польсько-німецької зустрічі молоді у липні 2019 року у Щирці;
  2. Концертні виступи німецьких музикантів у народних домах Щирецької громади у селах Соколівка та Дмитре, на вулицях і майданах Львова;
  3. Огляд Щирця.

Усі заходи супроводжувались новими знайомствами, дружнім і невимушеним спілкуванням. Особливо запам’ятались друзям відвідування сіл Щирецької громади Соколівки та Дмитре, спільні виконання українських і німецьких народних пісень.

Володимир Попович