Шкільні літні табори

Дата: 19.06.2019 10:13

На виконання  розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 23.04.2019року № 392/0/5-19 «Про заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2019 року» та відповідно до наказу департаменту освіти і науки Львівської ОДА від 14.05.2019 року № 07-01/184   «Про організацію та проведення оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2019 року» відділ освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради видав наказ про створення оздоровчих таборів.

Оздоровча кампанія була організована  на базі 4-ох навчальних закладів: ОЗ Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ст. ім. Богдана Ільківа, Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ст., Горбачівського НВК І-ІІ ст., Соколівського НВК І-ІІ ст.  Пришкільні табори діяли 10 днів впродовж 01-10.06.2019 року з 4-и годинним перебуванням, без харчування. Відповідно до поданих заяв до оздоровлення залучено в ОЗ Щирецькій ЗОШ №1 І-ІІІ ст. ім. Богдана Ільківа - 180 дітей, Щирецькій ЗОШ №2 ст. - 135 дітей, у Горбачівському НВК І-ІІ ст. - 45 дітей, Соколівському НВК І-ІІ ст. - 42 дитини.  Всього охоплено оздоровленням 402 дитини громади. У кожному навчальному закладі була розроблена своя програма дозвілля. Відділом освіти  в рамках оздоровчої кампанії організовано та проведено  масові заходи для учнівської молоді: спортивні естафети (01 червня до Дня захисту дітей); квест «Мандрівка в глиб віків»; спортивно-туристичні навчально-тренувальні змагання. Дякуючи відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики Щирецької селищної ради, діти отримали   грамоти та кубки.  Також під час оздоровлення  діти їздили на екскурсійні поїздки. Щодня було задіяно обидва автобуси.   За кошти селищної ради  організовано 6 поїздок  для дітей пільгових категорій: сиріт, ніпвсиріт, малозабезпечених, дітей учасників АТО, а також дітей переможців різноманітних конкурсів, турнірів, олімпіад. Під час екскурсійних поїздок діти мали змогу відвідати музей у с. Звенигород, цілюще джерело с.Раковець, «Нашу пасіку» у с. Наварія, ознайомитися з старовинними замками Старого Села, Свіржу, Жовкви, поїхати у «Яворівський національних парк», Унів, Тустань.

Головний спеціаліст відділу освіти

виконавчого комітету Щирецької селищної ради,