Творчий звіт Щирецької дитячої музичної школи

Дата: 07.06.2019 11:56

3 червня 2019 року відбувся творчий звіт Щирецької дитячої музичної школи та вручення свідоцтв про закінчення музичної школи випускникам. Директор, Іван Васильович Рибак, та завуч, Лариса Леонідівна Михалик, нагородили похвальними грамотами кращих учнів та випускників школи.

Цього року закінчили школу 28 учні, серед яких 21 учень - це музичне відділення, 7 учнів - випускники відділення образотворчого мистецтва.
Селищний голова Олег Пахомович Василишин  привітав учнів та вчителів музичної школи із закінченням навчального року та вручив грамоти таким викладачам: директору ДМШ Івану Рибаку, викладачу класу народних інструментів Любомиру Грицевичу, викладачу класу баяна та акордеону Галині Кащак, викладачу класу бандури Руслані Ляхович, викладачу теоритичних дисциплін Надії Кузьо.

В концерті брали участь кращі випускники та художні колективи школи.
Глядачі проводили зі сцени музикантів гучними оплесками.