«Надія для Андрійка»

Дата: 21.02.2019 09:33

17 лютого 2019 р. в народному домі смт Щирець відбувся благодійний концерт «Надія для Андрійка».

Море позитивних емоцій та чудової музики подарували глядачам суперфіналіст проекту «Голос країни» Михайло Мирка, «золотий голос» з Городоцького району Ігор Шкурпіта, скрипаль-віртуоз Павло Карліц, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Василь Пташник, лауреат всеукраїнських конкурсів Надія Якторович, сюрприз вечора - Golden Brass Band. Щира подяка засновникам благодійного фонду «Малесенькі долоньки» Оксані та Юрію Биць за допомогу у проведенні аукціону.

Дякуємо усім господиням  за чудові смаколики,  магазину «Казка», всім, хто надав свої вироби хендмейд для продажу, нашим чудовим волонтерам.

Щиро вдячні всім глядачам, хто завітав до концертної зали та долучився до збору коштів.

На концерті зібрано у скриньку 28 983 грн. та 250 євро + 8 491 грн. від продажу солодощів та виробів хендмейд.

Велика подяка Вам усім за добре серце та допомогу сім’ї Літвінових у порятунку їхнього сина Андрійка.

РОБІТЬ ДОБРО І ВАМ СТОРИЦЕЮ ВЕРНЕТЬСЯ!