ПРОЩАННЯ З КОЛЯДОЮ

Дата: 05.02.2019 10:33

Цієї неділі, 3 лютого 2019 р., в Щирецькому народному домі відбулося свято " Яблунева ялинка або Прощання з колядою".

В нашому містечку вже стало традицією супроводжувати це свято благодійною акцією для найбільш потребуючих нашої громади. Цього разу вилучені кошти, а це 11750 грн, з продажу яблук були передані для Андрійка Літвінова, дитина дуже потребує нашої підтримки.

Учасники різдвяного дійства: хор парафії Пресвятої Тройці , парафії Різдва Пресвятої Богородиці, парафії святого Станіслава, Народний вокальний ансамбль "Гомін", Народний хор "Черемшина", Народний театр "Сузір'я ", дитяча музична школа, колективи нашої громади Народних домів сіл Сердиця, Яструбків, Дмитре, Горбачі, та саксафоніст віртуоз Василь Пташник. Ведуча концерту Анна Голуб.

Своїм різноголоссям, талантом колядники  принесли в наші серця радість, віру, надію для кожного з нас.