Пам’яті Героїв Крут

Дата: 31.01.2019 09:18

«Ми пам’ятаємо Героїв Крут!» - під такою назвою 29 січня у Щирецькій ЗОШ №2 І-ІІІ ст. відбулася поетична година. Юні декламатори зібралися у читальному залі Щирецької селищної бібліотеки і своїм художнім читанням патріотичних віршів про Лицарів духу пом’янули молодих юнаків, які загинули у 1918 році, захищаючи під станцією Крути незалежність України.

Учасниками цього заходу були учні 4-А класу – Кійко Мирослав, Кінзерський Кирил, Гула Станіслав; 6-А – Шкірко Анастасія, Кравець Яна;

7-А класу – Підгірний Ігор, 7-Б – Пеприк Вікторія, Юрдига Дарина; 8-А – Кравчишин Анна; 8-Б – Денисенко Софія; 10- А – Скочиляс Максим, Зубатий Андрій; заступник директора з виховної роботи Кошівка У.Б., педагог-організатор Доскоч Г.В., бібліотекарі Дзик М.М. та Меньок О.М.

З уст Юрдиги Дарини прозвучала «Молитва», яка закінчилася словами:

А нам від тих Триста,

О Боже, благаєм!-

Любові дай вчитись

До рідного краю!

Учні старших класів переглянули документальні фільми про Героїв Крут.