Йорданське купання

Дата: 23.01.2019 11:45

На Водохреща настоятель церкви Пресвятої Трійці  о. Тарас  та настоятель костелу св.. Станіслава  о. Олександр освятили воду на озері с. Піски.

Після молебеня та освячення води усі бажаючі могли зануритись у водойму. Охочих сміливців знайшлось чимало.

Найстаршими, хто здійснив купання серед жінок були С.Романів (67 р.) та Р.Захарко (59 р.), серед чоловіків - Л.Двойченков (63 р.). Серед наймолодших сміливців був Павло Кончевич - учень 2 класу. Щороку місце для освячення води на Водохреща підготовляє мешканець смт Щирець О.Михайлів. Усі названі були нагороджені селищним головою пам'ятними медалями.

Йорданське купання проходило під звук  колядок. Люди зігрівалися після занурення гарячим  чаєм та обмінювалися враженнями.