Вселенная веселися

Дата: 14.01.2019 11:06

Щороку християнські родини з настанням величного свята Різдва чекають у своїх домівках на прихід вертепу, який прямує від хати до хати і прославляє новонародженого Ісуса у Вифлеємі.

Саме такі вертепи прийняли участь у різдвяному дійстві "Вселенная веселися", яке відбулося 09 січня 2019 року у НД смт Щирець. У святкуванні прийняли участь вертепи з смт Щирець, сіл Лани, Никонковичі, Соколівка, Яструбків, Піски, Черкаси.

Зі сцени лунали колядки у виконанні Народного вокального ансамблю "Гомін" (керівник - Лариси Пекар) та вокального ансамблю "Світло надії" (керівник - Оксани Герасимович).

Ще раз усіх вітаємо зі святом Різдва! Нехай добрі пастушки з царями принесуть радісну  вістку у ваш дім, а новонароджений Ісус наповнить ваші серця щастям та спокоєм.