Свято Миколая

Дата: 20.12.2018 11:46
Кількість переглядів: 110

18 грудня 2018 року у Горбачівському НВК І-ІІ ступенів учні 6-го класу разом  із педагогом-організатором Микиткою Я.М. провели театралізоване  свято Миколая.

Кожного року українці святкують свято Миколая. Народ про святого Миколая склав багато легенд і переказів. Його пам’ятають та чекають в кожній домівці. Діти декламували вірші, співали про Миколая пісні. Головними персонажами дійства були чортики, котрі намагалися переконати святого Миколая залишити цього року учнів без подарунків. Та їм це не вдалося. Добро перемогло. Миколай привітав кожну дитину Чудотворець прийшов не з порожніми руками .

Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися…