Ой, хто хто Миколая любить!

Дата: 20.12.2018 11:39

Цієї неділі в НД смт Щирець відбулося найулюбленіше та довгоочікуване свято усіх дітей "Миколай  іде до дітей". Свято організовано для дітей з особливими потребами, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО, дітей з багатодітних сімей  та дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

віком від 2 до 14 років включно, які перебувають на обліку відділу соціальної роботи, а також для усіх бажаючих: і великих, і малих. Захід організовано відділом соціальної роботи та відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики Щирецької селищної ради за сприянням підприємців: Микитки Остапа,  Мисакович Оксани, Фітя Василя,  Гейзлер Ірини, Паучка Тараса, Ташака Василя, Сех Наталії, Линець Ганни, Рибака Ігоря, Найди Юрія,  Гавришкевич Любові, Вантуха Олега, Кузича Олександра, Курильця Андрія, Кінаш Ірини, Корнелюка Юрія, Ховалко Ірини,  Качмарик Ірини, Винара Юрія, Микитіва Ореста, Стельмах Наталії, Толстікова Юрія,  Павлюк Ярини, Клим Любові, Поповича Сергія, Колосівського Юрія,  Назаркевича Ігоря "Сонячне поле", магазину "Вікна і двері", ТзОВ "Ваша аптека", ТзОВ " 3і",  Пургіна Валерія  ВТП "Фірма Старт", магазин "Фішка", "Щирецькі ковбаси", ПП "Рачіолі" Рачинського Андрія, ПП Айнзідель НЕО", Сухмановського  Василя.

Дітей потішили гарною виставою учасники Народного театру "Сузір'я" під керівництвом Надії Якторович, веселими піснями, колядками,  віршами,  а найголовніше - солодкими подарунками. Усі діти, які хотіли заспівати чи розказати вірша Святому Миколаю, мали змогу це зробити.