Тиждень права

Дата: 20.12.2018 10:08

Впродовж 10 – 14 грудня у Горбачівському НВК І-ІІ ступенів проходив тиждень права.

У рамках цього тематичного тижня під керівництвом вчителя правознавства Кордюк Г. М. відбулося ряд заходів:

• Всеукраїнський урок права в 9 класі «Права дитини». Урок був спрямований на виховання законослухняних громадян;
  • різноманітні правові конкурси;
  • ігри на правову тематику на уроках основ здоров’я (вчитель Маруняк О.В.) в 6 та 9 класах;
  • година спілкування у 7 класі «Мої права та обов’язки». Учні у формі дискусії говорили про застосування правових знань в житті;
  • виховний захід «Права дитини – вивчай сумлінно» підготували Калакуняк Л. М. та Кордюк Г.М. Учні 4 та 9 класів пригадали, які права наділені державою.

Тиждень правових знань виявився інформаційним, змістовним, динамічним. Учні школи отримали багато нових знань з питань правової культури.