Методоб’єднання учителів фізики

Дата: 06.12.2018 11:42
Кількість переглядів: 30

30 листопада відбулося виїзне засідання методичного об`єднання вчителів фізики Щирецької об`єднаної громади на базі фізичного факультету Львівського  національного університету імені Івана Франка.

Свою екскурсію ми розпочали з кафедри фізики металів, а зокрема з лабораторії структурних досдіджень рідин.  Про становлення і розвиток фундаментальних оптичних і спектральних досліджень на кафедрі експериментальної фізики нам розповів її завідувач професор Волошинський А.С.

Відвідали кріогенну лабораторію, створену на базі гелієвої станції. У навчальному центрі низькотемпературних досліджень нам провели екскурсію та продемонстрували роботу установки по видобутку рідкого азоту та гелію. Кульмінацією нашої подорожі були вражаючі експерименти з рідким азотом, представлені старшим лаборантом навчальної лабораторії ядерного практикуму Мадрикою А.В.

Заступник директора школи з освітнього процесу   Романів Г.Р.