Дата: 27.11.2018 17:33

21 листопада ми, українці,  відзначаємо День Гідності і Свободи. Тож і ми не залишилися осторонь. Учителем історії Кордюк Г.М. спільно з класними керівниками 4-9 класів проведено уроки пам’яті.

Цю пам’ятну дату ввели, щоб донести до сучасних і майбутніх поколінь об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також для вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору. Цей День асоціюється з тисячами добровольців, які, з початком російської збройної агресії, стали на захист України, пішли на фронт  з Майдану, власним прикладом надихнули все наше суспільство.

Тож давайте і ми ніколи не будемо втрачати Гідності та мужності в боротьбі з ворогом для захисту нашої Свободи у власній неподільній єдиній Україні.