Свідчити. Служити. Спілкуватися.

Дата: 25.11.2018 11:22

15 листопада відбулась зустріч учнів 9-11 класів зі студентами та викладачами Українського Католицького Університету.

Гості розповіли учням про програму філософсько-богословського факультету. Цей факультет готує моральних лідерів для Церкви та суспільства з проактивною позицією.

«Метою богословської програми є підготовка фахівців, які, бажаючи збагнути і пережити внутрішню динаміку живої християнської віри, її витоки в Об’явленні та зустрічі людини з Богом у Христі, готові служити українському суспільству. Усвідомлення солідарності зі суспільством – це інтегральна частина богословської ідентичності.

Навчальна програма філософсько-богословського факультету намагається відобразити і донести двотисячолітній християнський досвід до своїх студентів. Шляхом плекання східнохристиянської ідентичності, поєднання східної і західної богословської та філософської думки, надання духовної формації в контексті літургійного життя навчальна програма факультету робить посильний внесок у діалог віри і розуму. Широка гуманітарна освіта і соціальна орієнтація навчальної програми спрямовані як на розкриття наукового потенціалу студентів, так і на становлення повноцінної християнської особистості.» (З “Інформаційного вісника ЛБА”)

Учні дізналися багато корисної інформації.

Щиро дякуємо представникам УКУ за те, що завітали до нас і провели таку цікаву зустріч.

Педагог-організатор Кунець З.І.